Advert

ÇAYIROVA DEVA YENİDEN REFAH'I ZİYARET ETTİ

Deva Partisi Çayırova İlçe Başkanı Mehmet SARAÇ ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ; Yeniden Refah Partisi Çayırova İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

ÇAYIROVA DEVA YENİDEN REFAH'I  ZİYARET ETTİ
ÇAYIROVA DEVA YENİDEN REFAH'I  ZİYARET ETTİ COŞKUN KORHAN
Advert

 

Deva Partisi Çayırova İlçe Başkanı Mehmet SARAÇ ve yönetimi 04 Şubat Perşembe günü Yeniden Refah Partisi Çayırova İlçe Başkanı Aykan DÖNMEZ ve yönetimini ziyaret etti.  08 Kasım  2020 tarihinde teşkilat binasının açılışını ve aynı günde 1. Olağan Kongresini yapan  Çayırova Deva bu programlarına katılım sağlayan Yeniden Refah Partisi Çayırova Teşkilatına iadei ziyarette bulundu.

Başkan; Aykan DÖNMEZ konuşmasında Deva Partisi  Çayırova  Teşkilatına yaptıkları ziyaret sebebiyle teşekkürlerini iletti.AYKAN konuşmasında;  İnşaallah önümüzdeki süreçte Çayırova için daha sık bir araya geleceğiz. Projelerimizi düşüncelerimizi birbirimize aktaracağız. dedi

SARAÇ  program da yaptığı konuşma da Başkan Dönmez’e iyi dilekleri ve nezaketi içi teşekkürlerini iletti.  Saraç ayrıca; Yaptığımız ve diğer siyasi partilere  de yapacağımız bu ziyaretler ile  son yıllarda artarak devam eden Siyasetin’’ kutuplaştırıcı ötekileştirici’’ dilini en azından ilçemizde bertaraf edeceğiz. Toplumumuz  bir kısım siyasetçilerin özellikle kullandığı bu dili artık istemiyor. diye konuştu.